שרון ג'ורג'י

אודות

הסיפור שלי

שרון ג'ורג'י, בונה עולם חדש שפותח אפשרויות ומגשים חלומות לאנשים שרוצים להגדיר את עצמם מחדש ולמצוא את ייעודם בעולם.

כדי להגיע למטרות שלנו, עלינו לחזק את מי שאנחנו, את החיבור לעוצמות והיכולות ברמות השונות.

לזהות את הדברים שעוצרים ומעכבים אותנו, הסודות והפחדים שמחבלים לנו להשיג את הדברים שאליהם אנחנו שואפים.

בדרך להגשמה יש לא מעט חסמים פנימיים , אמונות מגבילות, החלטות סמויות שתת המודע קיבל כדי להגן עלינו, טראומות שהוטבעו בתוכנו. אך אולי הסבל השכיח ביותר הוא החוויה הפנימית שלנו. הקול הפנימי שלא מפסיק למתוח ביקורת, להגיד שאנחנו לא מספיק טובים, שבטוח כולם רואים את ההתחזות, שאולי עדיף להפסיק לנסות ולהישאר באזור הנוחות, שאולי לא יאהבו אותי ועוד ועוד קולות של פחדים שהפנמנו לאורך השנים.

הזדמנויות ודלתות תמיד נפתחו לי בקלות, דברים הגיעו אלי והיו לי האומץ וההתלהבות לקפוץ למים ולהתנסות. אז עוד לא הבנתי, שאני פשוט יודעת באופן אינטואיטיבי לברוא מציאות. 

במקביל גם אותי הביקורת העצמית ליוותה לאורך הדרך וצמצמה את השמחה, ההנאה שבגדילה והכרת הטוב שבתוכי. הספק, הפחד שאני לא מספיק, היו קולות רקע מכווצים שליוו את ההצלחות.

זה היה ועדיין, תהליך משנה חיים עבורי להכיר את הקולות הפנימיים האלה, לעבוד איתם ולשחרר את עצמי לחופשי, לאפשר לעצמי יותר ויותר ביטוי אותנטי בעולם.

את הקריירה שלי התחלתי מתארים: התחלה של תואר בביולוגיה, חלום חיי היה להיות מדענית ולתרום לריפוי האנושות, אך במהלך שנה ב' בקורס מעבדה, הבנתי שאני לא יכולה להיות חלק ממדע שעושה ניסויים בבעלי חיים (הייתי כבר צמחונית ותיקה)

הבנתי גם שאני רוצה לעבוד עם אנשים ולעזור להם, להגדיל את החמלה בעולם, לשפר את איכות החיים שלי ושל אחרים. סיימתי תואר בניהול וכלכלה (אונ' ת"א) התחתנתי והקמתי משפחה.

בגיל 32 הגעתי להרצאת מבוא בקורס NLP ודמיון מודרך, מכללת רטר. עשר דקות אחרי שהתחילה ההרצאה ראיתי את עצמי בעיני רוחי עומדת על הבמה ומלמדת, התמונה הייתה כל כך מרגשת שכמובן תת מודע התחיל לייצר את המציאות הזו כבר באותו רגע, ואכן מיד עם סיום לימודי הצטרפתי לצוות המרצים ולימדתי קורסים להכשרת מטפלים במשך שמונה שנים.

חקירת העולם הפנימי העמיקה באמצעות NLP ודמיון מודרך. הבסיס לעבודה עם התת מודע, תכנות מחדש של המערכת הפנימית שלנו: האמונות, התפיסות וההרגלים. בתהליך החקירה אנו מגלים כיצד ניתן לשנות המחשבות שלנו ולומדים איך לראות את העולם באור מקדם יותר, ולפעול מתוך הכוונה החיובית שתקדם אותנו אל המטרות שלנו.

במשך שנים אני חוקרת את הנשמה, הקשר שלנו אחד לשני, לסמוי, לתודעה – לדברים שמעבר למה שרואים, למוסבר ולתת מודע. מיום שאני זוכרת את עצמי אני פשוט יודעת דברים ומשתמשת בזה באופן אינטואיטיבי כדי לעזור למטופלים שלי לדייק את מקור האתגר אתו הם מתמודדים וכך לפתור אותו באופן אפקטיבי.

באמצעות החקירה והמודעות גיליתי שאני יודעת ובוראת מציאות והזדמנויות מאז שאני ילדה, שתמיד העזתי לחלום בגדול ולהאמין שאני יכולה וראויה למטרה הבאה.  את התלמידים והמטופלים אני מלמדת ומנחה לעשות את אותו דבר בצורה לא פחות אפקטיבית. חולקת במתנה באהבה כי אני מאמינה שמגיע לך להגשים כל דבר שתעז לחלום עליו.

בשנת 2002 פתחתי קבוצות של התפתחות אישית ואת הקליניקה בה אני מטפלת במגוון נושאים החל מהגשמת חלומות ומטרות, זוגיות יצירה ושיפור יחסים, החלמה ממחלות אוטואימוניות, חרדות, התמודדות עם טראומות, שיפור יחסים בתוך המשפחה וגם עבודה עם בני נוער בנושאים שמעסיקים אותם. הקליניקה היא הלב של העשייה שלי ובה מרחש הקסם בכל יום מחדש.

משנת 2005 אני מלמדת NLP ודמיון מודרך. שמונה שנים במכללת רטר ולאחר מכן החלטתי ללמד קורסים לקהל הרחב וקורסים בארגונים (פלאפון, פרטנר, טבע, קרן הישג, עמותת המורים, בנק הפועלים ועוד) וזאת כדי להביא את הידע החשוב הזה לקהלים רחבים.

בקורסים אני משלבת כלים נוספים מתחום התודעה וההתפתחות האישית, כלים שאספתי לאורך שנים רבות של למידה והתפתחות. ביחד עם הידע שרכשתי, מביאה חיבור רוחני גבוה, אינטואיציה בריאה והמון המון אהבת אדם.

 

מזמינה אותך ליצור עמי קשר ולהכיר,

אשמח ללוות גם אותך בבניית עולם חדש ויצירת המציאות המיטיבה.

באהבה,שרון

 

הסמכות:
תואר ראשון, ניהול וכלכלה, אונ' ת"א
Nlp Certified Trainer ומנחה מוסמכת בכירה בדמיון מודרך, מכללת רטר
Tlt Master Practitioner
מנחת קבוצות, מכללת גישות